ČISTIACA TECHNIKA

Tepovač Kärcher Puzzi 10/1

Cena: 12€ / 4 hodiny

            18€ / 24 hodín

            30€ / víkend

100 g chémie Kärcher grátis

Extraktor je vybavený podlahovou hubicou a aj hubicou na čalúnenie. Je ideálny pre použitie na efektívne hygienické čistenie menších alebo stredných plôch. Má nástrekový tlak jedného baru, čo mu umožňuje maximálnu šetrnosť pri hĺbkovom čistení textilných plôch, predovšetkým kobercov a čalúnenia. Úzka podlahová trubica umožňuje praktické použitie aj v stiesnených priestoroch. 

Parný čistič Kärcher SC3 EasyFix + hubica na okná

Cena: 8€ / 4 hodiny

           14€ / 24 hodín

           22€ / víkend

Na upratanie podláh, kuchyne, kúpeľne i ďalších miestností vo vašom byte či dome postačí jediný prístroj. S pomocou multifunkčného príslušenstva zahŕňajúceho podlahovú či ručnú hubicu alebo okrúhlu kefu si tento parný čistič poradí prakticky so všetkým. Sada obsahuje aj hubicu na umývanie okien.

PRIEMYSELNÝ VYSÁVAČ NRG 1/30 CLEAN P TC SL PT

Cena:   7€ / 4 hodiny

              13€ / 24 hodín

              20€ / víkend

Výkonný vysávač na suché a mokré nečistoty. Ponúka zabudovaný poloautomatický oklep filtra pre rýchle a ľahké očistenie filtra, ktoré pomáha udržovať vysoký sací výkon stroja. Vysávač je vybavený kontrolkou stavu filtra.

NRG 1/30 CLEAN P TC SL PT možno použiť aj s elektrickým náradím, nakoľko je vybavený zásuvkou s automatickým spúšťaním štart / stop.